Witamy w sklepie internetowym
ALLMEDIA

O firmie

W swojej ofercie posiadamy różnego rodzaju materiały potrzebne do produkcji reklam oraz materiały wykończeniowe stosowane w budownictwie czy meblarstwie. Oferowany przez nas asortyment to płyty PCV, płyty plexi, styrodur, folie samoprzylepne, ploterowe, media do druku solwentowego, materiały papiernicze do druku cyfrowego, poligrafii, systemy wystawiennicze, folie okienne, specjalistyczne folie samochodowe, drobne przyrządy introligatorskie i inne materiały do produkcji reklam różnego formatu i gramatury.

 

Oferujemy:

  • możliwość zakupu PŁYT w standardowych formatach, a także możliwość przycięcia do dowolnych potrzebnych wymiarów, bez konieczności zakupu całej płyty
  • możliwość wycięcia w płytach dowolnego kształtu, np. liter, okręgów itp. Cięcie laserem lub ploterem frezującym
  • możliwość zakupu folii ploterowych o szerokim zastosowaniu - już od 0,5 m2
  • wysoką jakość oferowanych towarów
  • profesjonalne doradztwo w zakresie doboru materiałów
  • wysyłkę towaru firmą kurierską
  • MOŻLIWOŚĆ DOSTAWY PŁYT w pełnych formatach!!! LUB WYBRANYCH FORMATEK na terenie całego kraju

 

Celem naszego sklepu jest osiągnięcie pełnego zadowolenia ze strony klienta. Dostawcami oferowanych przez nas towarów są liderzy w dystrybucji materiałów do komunikacji wizualnej. 

Firma czynna: pon.-pt. 08:00 - 16:00.

 

Nasza specjalna oferta przeznaczona jest dla agencji reklamowych oraz firm o profilu reklamowym.

Wykonujemy zamówienia o różnorodnym charakterze w zależności od zapotrzebowania klienta, proponujemy Państwu usługi wycinania ploterami w materiałach służących do produkcji znaków i liter przestrzennych (styrodurze i styropianie), a także wycinania (frezowania) w płytach kompozytowych (dibond), pcv, plexi oraz obróbki laserowej.

Zachęcamy do korzystania z technologii wykorzystują cięcie laserem m.in. z uwagi na wysoką jakość ciętej krawędzi materiału. Wycinanie laserowe umożliwia otrzymanie gotowych elementów niewymagających dalszej obróbki wykończeniowej.

Zakupiliśmy również ploter termiczny firmy CONER do cięcia styroduru. W reklamie głównie styrodur wykorzystywany jest do produkcji liter, znaków graficznych, napisów.

Wycinamy wyłącznie z projektów powierzonych. Format najlepiej .cdr, również .plt, .pdf.